Бажання
Додайте товари до списку бажань
Мій кошик

двуспальний евро

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

На цих сторінках ви оберете якісну постільну білизну євро розміру. Європейські виробники постільних речей дотримуються стандартів, які відрізняються від наших співвідношенням сторін. Іншими словами, їхні підковдри і простирадла завжди ширші і іноді довші, ніж аналоги, що конкурують з ними. Наприклад, підковдра, що входить у двоспальний євро комплект постільної білизни, має ширину від 200 см. Аналогічний підковдра вітчизняних виробників не перевищує, як правило, 180 см. Сьогодні успішні компанії намагаються задовольнити різнобічні запити споживачів з різних країн. Тому в їх каталогах все частіше з'являється продукція, що відповідає різним світовим стандартам.

Комплектація та розміри постільної білизни

Виробники пропонують кілька варіантів комплектації постільної білизни. Вирішивши купити постільна білизна двоспальне євро стандарту, ви знайдете в комплекті підковдра, дві наволочки, простирадло. Іноді не включають простирадло або додають наволочки для маленьких подушок. Той самий принцип комплектації дотримується й у полуторних комплектів. Сімейний набір обов'язково включає два підковдри стандартного розміру.

Кожен європейський виробник домашнього текстилю пропонують свій розмірний ряд для постільних речей. Найчастіше постільна двоспальна білизна євро має такі розміри:

  • підковдри – 200х200 см, 200х220 см, 225х220 см;
  • наволочки – 50х70 см, 70х70 см. Варіантів багато, але ці найбільш популярні у виробників домашнього текстилю;
  • простирадла – 220х240 см, 240х260 см, 260х270.

Ширина полуторних підковдр змінюється від 140 до 160 см, довжина – від 210 до 220 см. Розмірний ряд простирадлом досить широкий і залежить від того, прямі вони або на резинці.

Рекомендуємо виміряти ті ковдри та подушки, якими ви користуєтеся, та орієнтуватися на їх розміри при купівлі білизни. Ключовим предметом є підковдра. Якщо наволочці та подушці не заважає незначна розбіжність в обсягах, то для підковдра габарити набагато важливіші. Ви почуваєтеся зручно, якщо ковдра рівна і розправлена. І навпаки – складно укутатися, відчуваючи складки, що утворилися через занадто вузький підковдра. У нас ви зможете купити постільну білизну європейського стандарту в тих розмірах, які вам підходять. Ми раді, що можемо запропонувати вам комфорт.

Вгору