Відповідно чинному українському законодавству, Адміністрація сайту залишає за собою право відмовитися від надання будь-яких гарантійних угод або запевнень, які іншим чином можуть матися на увазі, а також, користуючись цим правом, знімає з себе всю відповідальність по відношенню до самого Сайту, до його вмісту та їх експлуатації.

Не залежно від обставин, Адміністрація Сайту не несе жодної відповідальності перед будь-якою з сторін, що можливо виникли. За будь-яку можливу шкоду, завдану прямим, непрямим, непрямим або особливим чином, від використання в будь-яких інтересах інформації та даних, розміщених на нашому Сайті або на будь-якому іншому ресурсі, на сторінці якого розміщено гіперпосилання з цього Сайту, Адміністрація нашого Сайту відповідальності не понесе. Також, Адміністрація Сайту не несе відповідальності за будь-які захворювання, які можуть виникнути від доступу або використання цього Сайту, а також від використання інформації, розміщеної на ньому. Адміністрація Сайту не несе відповідальності за можливу шкоду, отриману від експлуатації даного Сайту або його вмісту, а також від будь-якого інтернет-порталу, пов'язаного з Сайтом, від будь-якого упущення, системного збою, помилки, затримки в передачі, дефекту, неможливості використання Сайту, простою у роботі, комп'ютерного вірусу, перебою, які можуть призвести: до втрати роботи та працездатності, до зниження активності та продуктивності, до втрати програм чи будь-яких даних, до упущення будь-якої вигоди, до відрахування з навчального закладу, до призупинення господарської діяльності, а також до виникнення різноманітних залежностей. За все вищезгадане Адміністрація Сайту відповідальності не несе, навіть якщо про ймовірність заподіяння подібних збитків адміністрація буде повідомлена заздалегідь.

Користувач підтверджує свою згоду, згідно з якою будь-які можливі виникнення суперечок будуть вирішені, спираючись на норми українського права.

При використанні цього сайту, Ви підтверджуєте свою повну згоду з усією інформацією, поданою на даній сторінці – «Відмова від відповідальності». Також Ви підтверджуєте свою повну угоду з усіма Правилами Сайту, приймаючи на свій рахунок всю, можливо, покладену на Вас відповідальність.