Бажання
Додайте товари до списку бажань
Мій кошик

Постільна білизна Altinbasak

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

Постільна білизна Altinbasak представляє відому міжнародну торгову марку домашнього текстилю. Якість продукції компанії повністю відповідає корпоративній політиці – турботі про задоволеність клієнтів. Виробництво текстилю засноване на новітніх технологіях з використанням речовин, дружніх до природи людини. Підтвердження тому – сертифікат стандарту Oeko-Teх 100 класу продуктів I на всіх стадіях виробництва.

Чому покупці обирають Altinbasak?

Вирішивши купити постільну білизну Altinbasak, ви обираєте насамперед здоров'я. Водночас – презентабельний зовнішній вигляд та відмінна якість міцного матеріалу. Наголосивши на інноваціях, компанія виграла, оскільки змогла дати покупцю кращу продукцію.

Висока якість виробів закладається ще на перших виробничих етапах – ткацтво. 100% натуральні клеючі субстанції, високотехнологічні аеро-машини та спеціальні верстати забезпечують цілісність нитки. Всі шкідливі речовини, що входять у відбілювачі та барвники, видаляються за допомогою спеціального спалювання. У жодній операції не застосовуються алергени. Для пом'якшення тканин використовують рідини з кислотністю рН 5,5.

Асортимент компанії включає великий список виробів, об'єднаних у колекції тканини та рівня ексклюзивності. Пріоритет віддано сатину – одному з найвдаліших матеріалів для постільних речей. Іноді його називають молодшим братом шовку. Завдяки щільності та особливому переплетенню спеціально скручених волокон вдалося надати бавовні "шовкові" властивості.

Сатин чудово підходить і для дорослої людини, і для малюка. Гладка поверхня тканини ніжно торкається шкіри, не дратуючи її і даруючи комфортні відчуття. Запрошуємо вибрати постільну білизну Altinbasak в інтернет магазині, спираючись на свій смак та інформацію про розміри. А якість виробів ми гарантуємо, оскільки працюємо лише з перевіреними постачальниками.

Вгору