Правильно прасувати постільну білизну

 

Прасувати постільну білизну можна досить легко, дотримуючись деяких основних правил. Ось кроки, які допоможуть вам гладко та акуратно розгладити постільну білизну.

 

1) Підготуйте праску та прасувальну дошку: переконайтеся, що ваша праска чиста і готова до використання. Також перевірте прасувальну дошку на стабільність.

 

2) Виберіть правильну температуру: встановіть температуру праски в залежності від матеріалу постільної білизни. Зазвичай на ярлику знаходяться рекомендації щодо температури прасування.

 

3) Розправте білизну: розстеліть постільну білизну на дошці для прасування так, щоб вона була рівною і без складок. Витягніть кути та краї, щоб запобігти утворенню зморшок.

 

4) Почніть з наволочек: зазвичай краще починати з прасування наволочок. Спочатку погладьте одну сторону, потім переверніть та погладьте іншу.

 

5) Продовжуйте з простирадлом: розправте простирадло на дошці для прасування і почніть гладити його з кутів. Потім перейдіть до середини.

 

6) Гладьте підковдру: якщо у вас є підковдра, розгладьте її, починаючи з одного боку і переміщаючись до іншого. Зверніть увагу на кути.

 

7) Завершіть з покривалом (якщо є): якщо у вас є покривало, то останнім етапом буде його прасування. Розправте його на дошці для прасування і погладьте уважно.

 

8) Заберіть білизну акуратно: коли закінчите прасування, акуратно складіть постільну білизну або розкладіть її на ліжку, щоб уникнути зморшок.

 

9) Намагайтеся уникнути складок: Намагайтеся уникати складання білизни занадто щільно, щоб вона не м'ялася. Найкраще зберігати її у шафі на вішалках.

 

10) Не забувайте про безпеку: постарайтеся не залишати праску без нагляду і стежте за тим, щоб вона не залишалася на білизні занадто довго, щоб уникнути її пошкодження.

 

Слідуючи цим порадам, ви зможете розгладити постільну білизну так, щоб вона виглядала акуратно і приємно на дотик. Успіхів вам!