І так, Ви хочете придбати або вже придбали пухову ковдру або подушку. Прочитавши цю статтю, Ви дізнаєтесь, як доглядати такі вироби. Адже правильний догляд за пуховими ковдрами та подушками збільшує термін їх використання.

  • Завжди звертайте увагу на рекомендації виробника пухових ковдр та подушок, зазначені на етикетках. Суворо дотримуйтесь їх рекомендацій.
  • Придбавши пухову ковдру або подушку, перед використанням обов'язково провітріть виріб на свіжому повітрі протягом кількох годин.
  • Перед заправкою ліжка ковдрою рекомендується потримати її деякий час у відкритому вигляді і таким чином провітрити.
  • Струшуйте (збивайте) ковдру та подушку щоранку і провітрюйте їх хоча б раз на тиждень. У сонячні дні (по можливості) виставляйте пухові ковдри та подушки на вулицю.
  • Обов'язково користуйтеся підковдрами та наволочками.
  • Пухові вироби рекомендують чистити 1 раз на 2 роки. Для цього краще скористатися послугою спеціалізованого чищення пухових виробів. На відміну від традиційних хімчисток, у спеціалізованих чищення виріб не обробляється хімічними абразивними миючими засобами. Пух очищається шляхом спрямованого впливу потужного повітряного потоку сировину, що проганяє, через систему спеціальних фільтрів і знезаражується ультрафіолетовими лампами. Усі пухові вироби, що приймаються пунктами реставрації подушок, розпарюються та очищаються всередині. Додатково можна поміняти наволочку. Спеціалізоване чищення не пошкоджується натуральним наповнювачем та відновлює обсяг виробу.
  • Прання. Якщо на етикетці зазначено, що прання цього виробу допустиме, краще використовувати пральну машину з фронтальним завантаженням та м'які миючі засоби. Пральна машина повинна мати функцію «прання пухових виробів». Перед пранням переконайтеся в цілісності тканини, що покриває пухові ковдри та подушки. Вимкніть функцію віджиму. Якщо у вас є тенісні м'ячі, то покладіть у барабан кілька штук. вони не дадуть пуху звалюватися. Сушити пухові постільні приналежності слід у розстеленому стані далеко від джерел тепла та прямого сонячного світла.
  • Зберігання пухових ковдр та подушок. Обов'язково зберігати пухові вироби у вільному стані. Не спресовуєте подушки та ковдри. Пух – натуральний продукт (100% білок), йому потрібний відкритий доступ повітря. Перед зберіганням ретельно просушіть вироби!

Дотримуючись цих простих правил догляду за пуховими ковдрами та подушками, Ви продовжите термін їх використання та забезпечите їх збереження.

 

Короткий опис:

І так, Ви хочете придбати або вже придбали пухову ковдру або подушку. Прочитавши цю статтю, Ви дізнаєтесь, як доглядати такі вироби. Адже правильний догляд за пуховими ковдрами та подушками збільшує термін їх використання.